ÖZEL SINAR EĞİTİM LTD. ŞTİ.

Şirket Profili

1998 yılında kurulan Özel Sınar Eğitim Ltd. Şti. Temmuz 2006 yılında Sürücü Kursu Eğitimine başlamıştır. Eğitimde 24. yılını dolduran şirketimiz Siz Değerli Halkımıza hizmet etmeyi bir görev ilkesi edinmiş ve bugün de aynı heyecan ve azimle eğitimine devam etmektedir. 'ÖZEL SINAR MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜ KURSU' adı altında devam eden sürücü eğitimi 16. yılına ulaşmıştır. Halkımızın taleplerini yerine getiren SINAR yolunda emin adımlarla ilerleyen eğitim devi olmak için herzaman azimli ve kararlı sistemini devam ettirecektir. 2006 yılı itibarı ile Sürücü Kursu Faaliyeti sürdürmekteyiz.

     Siz değerli Halkımıza her zaman ve her koşulda iyi bir eğitim vermek bizi onurlandırmaktadır. 24. Yılını dolduran eğitim kurumumuz yoluna SINAR SÜRÜCÜ KURSU olarak devam etmektedir. Nice Yıllara diyerek Sizlere de en iyi eğitimi vermek için biz burada olacağız.

Atilla ASLAN  Atilla ASLAN
ÖZGEÇMİŞ: İlk-Orta ve Lise öğrenimini Trabzon' da tamamladı. 1989 Yılında Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi İstatistik Bölümünü kazandı. 1989-1993 yılları arasında Lisans eğitimini tamamladı. Lisans eğitiminin son sınıfında Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. İstanbul' da kısa bir dönem vekil öğretmenlik yaptı. 1995-1996 yıllarında askerlik görevini Yedek Subay olarak tamamladı. 1998 yılında Ankarada kurmuş olduğu şirket bünyesinde eğitim hayatına başladı. 2006 yılından itibaren sürücü kursu faaliyeti sürdürmektedir.
 Atilla ASLAN
 
 Saygılarımızla
 
Yönetim Kurulu