Sürücü Adayı Kayıtları

Sürücü Kursumuza en az II. Kademe Belgesi veya İlköğretim diploması olan 09 Ocak 2006 tarihinde ve öncesinde doğmuş olan herkes kaydını yaptırabilir. Dönem kayıtlarımız her ayın 10' una kadar devam etmektedir. 50 sorudan en az 35 doğru soru yapan veya 70 ve üzeri puan alan kursiyerler, sonrasında Uygulama (Direksiyon) Sınavına girmeye hak kazanırlar.

Bu dönem Ocak 2024 gruplarımıza kayıt almaktayız. 09 Ocak 2006 tarihinde ve öncesinde doğmuş olanlar 10 Ocak 2024 tarihine kadar Kursumuza kaydını yaptırabilirler. Osmanlı Mah. Kova Sok. No: 7/A SİNCAN/ANKARA adresinde bulunan E-SINAV MERKEZİNDE Motorlu Taşıt Sürücüleri Teorik Sınavı elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir. Sınav ücretleri Ziraat, Halkbank ve Vakıflar bankalarına yatırılmaktadır. Ayrıca https://odeme.meb.gov.tr internet adresinden kredi kartı ile ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Sınavda başarılı olan kursiyerlerimiz Direksiyon Sınavına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün açıkladığı tarihlerde gireceklerdir.

Ocak dönemine kayıtlı kursiyerlerimiz tahminen Şubat-Mart aylarında ELEKTRONİK SINAV (e-sınav) gireceklerdir. Sınav sonucunda başarılı olan kursiyerlerimiz Mart-Nisan aylarında yapılacak olan direksiyon sınavına girerek ehliyet sahibi olabileceklerdir. Elektronik sınav tarihleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü onay verdikten sonra kesinleşir.
DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZLERİ KURS MERKEZİMİZE BEKLİYORUZ.         bakınız e-sınav